زمان تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس مشخص شد

استاندارد


زمان تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس مشخص شد – مجله سرگرمی ازامروز
زمان تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس مشخص شد

باشگاه خبرنگاران: سرخپوشان پایتخت از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم هستند و آن‌ها نمی‌توانند بازیکن جدیدی جذب کنند. براین اساس مسئولان پرسپولیس به دنبال حفظ بازیکنان فعلی خود هستند تا با کمبود بازیکن مواجه نشوند.

بازیکنانی همانند رادوشویچ، مسلمان، احمدزاده، کامیابی نیا، انصاری، امیری و خلیل زاده قراردادشان در انتهای فصل هفدهم به پایان می‌رسد. براین اساس مسئولان پرسپولیس تلاش می‌کنند تا رضایت این بازیکنان را جلب کرده و قراردادشان را تمدید کنند.

برخی از بازیکنان شاخص پرسپولیس پیشنهاد‌های نجومی از تیم‌های خارجی دارند و سرخپوشان پایتخت باید هر چه سریعتر قرارداد این بازیکنان را تمدید کنند تا برای فصل آینده با کمبود بازیکن مواجه نشوند.

برانکو سرمربی پرسپولیس لیست بازیکنان مدنظر خود را یک ماه قبل به باشگاه داده است تا مسئولان این تیم اقداماتی برای تمدید قرارداد بازیکنان فعلی انجام بدهند.

گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس بعد از دربی ۸۶ کار خود را برای تمدید قرارداد بازیکنان آغاز می‌کند تا رضایت بازیکنان را برای ماندن جلب کند.

همچنین افشین پیروانی مدیر باشگاه پرسپولیس ارتباط نزدیکی با بازیکنان دارد، براین اساس او مامور مذاکره با بازیکنان شده است تا رضایت آن‌ها را برای ماندن جلب کند.زمان تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس مشخص شد

bigtheme
لینک منبع