سپیدرود به متقاضی جدید واگذار می‌شود

استاندارد
سپیدرود به متقاضی جدید واگذار می‌شود

صبح امروز جلسه ای در دفتر اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان مابین مدیرکل این اداره و متقاضی خرید باشگاه سپیدرود با محوریت واگذاری تنها نماینده لیگ برتری فوتبال استان گیلان برگزار شد.

فارس: هم زمان با اعتراضات هواداران سپیدرود در مقابل هیات فوتبال گیلان، جلسه ای با حضور مریم بخشی مدیرکل و ابوالفضل صادقی معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، میر شهاب مؤمنی نائب رئیس هیات فوتبال گیلان و مالک اسبق باشگاه سپیدرود رشت، خاکزاد مشاور حقوقی و مقبل دوست کارشناس حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان و متقاضی خرید باشگاه سپیدرود برگزار شد.
در این جلسه که با غیبت جواد تن زاده مالک باشگاه سپیدرود همراه بود، طرفین به تفاهم کلی دست یافتند ولی به دلیل عدم تفاهم بر روی برخی از بندهای تفاهم نامه، قراردادی بین دو طرف منعقد نشد، مسئله مهم دیگر در نشست امروز، مشخص نبودن وضعیت جواد تن زاده در باشگاه سپیدرود بود و متقاضی خرید این باشگاه خواهان شفاف سازی در این زمینه شد.
اختلاف نظر بر روی پاره ای از بندهای قرارداد باعث شد بررسی های بیشتر توسط واحد حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان انجام شود و تکلیف واگذاری سپیدرود به متقاضی خرید این باشگاه در جلسه ای که امشب ساعت ۹:۳۰ برگزار می شود مشخص شود.
بحث واگذاری سپیدرود به خریدار جدید در حالی مراحل نهایی خود را طی می کند که جواد تن زاده باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت را به صورت رسمی در اداره ثبت شرکت های استان گیلان به شماره ۱۴۴۱ ثبت و تأسیس کرده است.سپیدرود به متقاضی جدید واگذار می‌شودلینک منبع